| mihai1905 a întrebat:

stie cineva cum pot sa deblochez un Samsung corby? vreau sa bag o cartela de Orange in el si nu merge, funda primul raspuns care ma ajuta

2 răspunsuri:
| tooteu a răspuns:

Cumparati un soft sau downloadeaza da nu prea sunt sigure download sau daca ai bani du-te cu el la un service si e gata in aproximativ 30 min...depinde de experienta aluia happy
FUNDA?

| baiasert a răspuns:

Salut! Trebuie sa te duci la reprezentanta companiei de la care ai cumparat telefonul si de acolo te vor indruma ei. Sper ca te-am ajutat.
P.S. Daca nu vrei sa mergi la reprezentanta cauta numarul de service al operatorului tau.
P.P.S. Funda?