| Rusudaniela a întrebat:

Bună. Cum as putea să-mi aflu parola la Facebook daca am uitat-o si nu mai am nici același e-mail și nr de tel? Mi-am schimbat telefonul și nu ma pot conecta. Nu as vrea sa pierd contul.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai cont in Chrome browserul retine parolele.

| Rusudaniela explică (pentru Salontanul):

Nu. E in aplicația Facebook. Mulțumesc

| maphiotul a răspuns (pentru Salontanul):

Am aceeasi problema si nu imi arata.probabil din cauza ca am toate sincronizarile oprite

| Salontanul a răspuns (pentru maphiotul):

Sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu cred ca se mai poate. Trebuie sa ai mail-ul sau numarul de telefon al contului respectiv intacte ca primesti un link de schimbare parola.