| Simona11crisan a întrebat:

Puteți sa îmi spuneti dacă pot folosi un cont de iCloud pe 2 telefoane in același timp? In curând voi mai avea un iphone și as vrea sa folosesc același cont de iCloud și pe telefonul nou. Se poate?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, se poate! Eu am același cont pe 3 telefoane (iPhone).

Toate cele bune!

| Levington a răspuns:

Se poate, pe mai multe telefoane, inclusiv pe laptop (mac). DA, in acelasi timp!?

| sinnica a răspuns:

Hei!
Da, poti folosi fara nici o problema. Nu stiu daca au o limita la dispozitive, insa eu aveam pe 5 gadegturi (3 telefoane si 2 tablete.) si am folosit acelasi cont.

Succes!