| Gabrieluț a întrebat:

Buna,daca cineva lucreaza la vreo retea de telefonie mobila mi-ar putea spune cat ar costa un Samsung galaxy Grand Duos la un abonament intre 8-12 euro?

Telefonul FREE Sim costa 1300 Ron.

Nu vreau raspunsuri de genul: Mergi la germanos, mergi si intreaba acolo...

Multumesc!

4 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Am o curiozitate...
De ce vrei să fii sclavul unui abonament şi să plăteşti pe final MULT MAI MULT pentru telefon?
Eu aş face sacrificiul să îl iau la liber + cartelă

| Gabrieluț explică (pentru ovidius):

Pentru ca e totusi un sacrificiu si am totusi nevoie de un abonament cu trafic de date, o cartela neputandu-ti oferi atatea avantaje

| ovidius a răspuns (pentru Gabrieluț):

Treaba ta.
O să te usuce ăştia de bani şi o să îţi blestemi zilele când le-ai trecut pragul ca să-ţi iei abonament. Oricum, ştii că e pentru 2 ani? Cel puţin la portocala mecanică.

| Gabrieluț explică (pentru ovidius):

Da,cam stiu, multumesc oricum