| Denisa4165 a întrebat:

Buna,dau funda. Are cineva un j7? Daca da,cum vi se pare? As vrea să-mi schimb telefonul dar să îmi iau unu la un preț cât de cât ok, cam până în 1000 de lei... j7are o prietenă și zice că e ok,dar nu sunt sigura ce sa cred, voi credeți că merită banii sau îmi recomandați altceva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P9 Lite 2017 happy
Mars cu J7-ele tau.

| XYZ02 a răspuns:

Persoana ce a raspuns prima cam are dreptate, mergi pe P9 Lite 2017 mai bine.
Sa nu incurci versiunea 2016 cu 2017.

| NRazvan a răspuns:

De ce nu iti iei un S6/S6 edge? Cam prin jurul bugetului tau se invarte(La mana a doua)

| stefancc44 a răspuns:

Am eu j7 merge f bine si mai ales filmele