| Anamaria1929a a întrebat:

Buna! De câteva zile nu-mi mai merge instagramul,cand vreau sa intru imi apare tot ecranul negru,am încercat sa repornesc telefonul,sa il instalez și sa il dezinstalez, am facut tot ce era posibil insa nu am putut face nimic. Vreau sa menționez faptul ca pe google imi merge sa intru, cine a mai pățit asta sau știe ce pot face, va rog sa ma ajutati! Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Moggy a răspuns:

Vezi sa nu fie probleme de conexiune la internet, incearca sa intri de pe date mobile sau de pe alt wifi, daca nu merge reseteaza telefonul din fabrica.

| Anamaria1929a explică (pentru Moggy):

Nu este de la internet ca pe alte aplicații ma lasa sa intru...