| yumary a întrebat:

Buna
De cateva zile nu pot primi mesaje pe telefon dar deloc sun la 333 sa imi vad creditul si nu pot pentru ca nu primesc mesajele.
Am ster din lista de mesaje, am sters cateva aplicatii dar chiar nu stiu ce are, la setari totul pare in regula.
Va rog frumos daca stie cineva ce ar trebui sa fac telefonul e "zali"
https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| lizemm a răspuns:

Poate magnetizata cartela, ai semnal pe ea? mergi la Orange, daca nu isi va reveni singura. poate e suprasolicitata. bafta.