| Alexandru1998Alex a întrebat:

Am o intrebare mai retorica pentru voi.Eu vreau sa imi achizitionez un iphone 5c si am gasit la un baiat doar ca este pe culoarea roz.Baieti pe voi v-ar deranja culoarea tinand cont ca ii voi cumpara un flip si nu se va mai vedea foarte tare ca este roz? http://www.google.ro/......tp?/search

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Hmm,nu prea merge.Dar poate, cu timpul, ii schimbi capacul spate.

| Alexandru1998Alex explică:

Mai am inca o intrebare happy Voi ce ati alege intre un xbox 360 si un iphone 5c?

| Stefifanste a răspuns (pentru Alexandru1998Alex):

Pai de ce ai tu mai mare nevoie!

| buk101 a răspuns:

Nu deranjeaza pe nimeni avand in vedere ca rozul este asociat si cu fetele si cu baietii, plus ca iti iei flip si pana la urma cui ii pasa?