| AndraLavi a întrebat:

De curand am achizitionat de la Orange un telefon, Huawei P 30 Lite. Am avut si niste puncte Thank You. Dupa ce am semnat toate hartiile de la abonamentul pe 24 de luni, am vazut acasa ca acolo la factura era vorba de o Cartela Prepay, cu tot cu serie. Am cautat in punga, nu era nimic. Cum pot sa fac sa imi dea acea cartela? Nu am fost atenta pe moment si cred ca si cea de la Orange nu a bagat de seama, dar a uitat sa mi-o dea. Am si mesajul pe telefon care spune de aceasta cartela. Ce pot sa fac? Sa ma duc la Orange cu contractul si cu mesajul si sa arat ca trebuiau sa-mi dea si o cartela? Ma gandesc ca cu ajutorul seriei pot sa verifice si sa vada ca nu mi-au dat-o. Multumesc!

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te vom ruga sa ne trimiti si noua numarul abonamentului pentru care ai facut fidelizarea, prin mesaj privat. Pentru a ne asigura ca esti titularul, te rugam sa ne confirmi datele contului (data nasterii, adresa contractuala) tot in sectiunea de discutii private.
O zi buna,
Orange Helper

| SoCristian18 a răspuns:

Buna, cea mai buna varianta ar fi sa mergi direct la Orange cum ai zis si tu cu contractul si mesajulwinking

| tpuuser564655 a răspuns:

Normal. mergi la ei sa ti-o dea. arata-le toate dovezile de care au nevoie muschii lor