| galeata1123 a întrebat:

IPhone 3GS cu probleme. nu pot sa dowloadez facebook'u de pe app story imi zice sa dau update la soft si nu vreau sa fac asta.Am mai facut-o si m'a costat ceva sa il fac inapoi. am ios 5.1.1 de unde pot lua facebooku si cum. Multumesc frumos. am pe el facut JB

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplicatia Facebook suporta iOS 6 si mai sus, deci cst timp esti pe iOS 5.1.1 nu o sa-ti mearga, poti incerca sa faci update la iOS 6, dar vezi sa nu fie 6.1.3,si apoi sa refaci jailbreak cu http://evasi0n.com/,sau poti sa cauti in cydia daca nu este ceva.