| yourkittycat a întrebat:

De curant mi-am achiziționat un Samsung s10 plus si nu imi mai merge funcția de recunoaștere faciala. Cum as putea sa imi deblochez telefonul?

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Daca ai cont la Samsung, bagat in telefon atunci de la Samsung
altfel, cred ca merge si din contul google bagat in telefon, dar nu bag mana in foc

| morfeo a răspuns:

Asa e cand telefonul este mai smart decat proprietarul

| andiceasu95 a răspuns:

Tu nu ai setat parola, pin?

| RamoM a răspuns:

Nu prea inteleg cum ai setat face recognition fara sa pui un cod pin, password sau pattern de obicei se cere sa faci asta pentru securitate. Din cate stiu si eu. Doar daca ai uitat parola. Si faptul ca nu mai merge s.ar putea sa fie doar din cauza ca trebuie sa cauti aplicatia telefonului Face -click storage - click CLEAR DATA - CLEAR CACHE un restart si vezi daca finctiomeaza. Dar fara pin nu prea vad cum ai putea sa il deschizi sincer.