| JakeXDD a întrebat:

Servus.
Cum as putea face sa imi deblochez telefonul cu amprenta?
Am vazut la un prieten, dar el are Allview si eu Samsung.
Funda.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai trebui sa ai optiunea asta la `blocare ecran` in setari. Daca nu e, inseamna ca telefonul tau nu are aceasta functie.

| JakeXDD explică (pentru Adry05):

Voi verifica. happy

| JakeXDD explică:

Oh. ok

| edy423 a răspuns:

Depinde de telefon, daca are senzor de amprenta. Ce telefon ai mai exact?

| JakeXDD explică (pentru edy423):

Samsung Galaxy Grand Prime.

| edy423 a răspuns (pentru JakeXDD):

Am la fel si din pacate nu are amprenta...

| BogdanKer a răspuns:

N-ai senzor de amprenta pe Grand Prime. Nu imi vine in minte altceva cu fingerprint in afara de Galaxy S (6, 7).
Prietenul tau are senzor de amprenta, tu va trebui sa schimbi telefonul, astea mai noi (si mai scumpe) au senzor pe fata sau pe spate sub camera.