| xDxDxDxDxD a întrebat:

Buna happy! deci... daca pana pe 23 martie mi-e activ contul si dupa intru in perioada de gratie, intrebarea mea este "daca imi activez acum 100 mb gratuit pe mobil(cei care ii ai doar la cartela cu nr nou) si nu ii termin pana pe 23 martie, sa zicem ca imi raman 20 mb, pe 24 martie nu-i mai pot folosi pentru ca am intrat in perioada de gratie sau Mb nu au nicio treaba cu asta?" Multumesc:*Funditatongue

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii pierzi si pe ei.Ti-o spun sigur.Am patit-o.

| xDxDxDxDxD explică (pentru darrio2007):

Ohh straight face

| xDxDxDxDxD explică (pentru darrio2007):

Hey happy inca cevalaughing daca am acces nelimitat la facebook si yahoo, shmessengerul nu merge si imi activez cei 100mb, cand o sa intru pe fb imi va lua din acei 100 mb?