| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața!

Merită să ați cumperi telefon de pe Flip.ro?

Un prieten și-a cumpărat un Samsung Galaxy s20 plus de pe Flip.ro și după ce a ajuns telefonul, a observat zgârieturi pe ecran și două bușituri mici pe marginile telefonului. După ce a observat asta la returnat înapoi.

Mai bine îmi cumpăr telefon nou din magazin sau de pe Flip.ro?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti permiti telefon nou iti iei telefon nou
daca nu iti permiti telefon nou il iei sh
e atat de simpla ecuatia.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai degraba din amanet. Flip sunt niste scirtari. Vezi ca au fost facute review-uri pe YT ale serviciilor lor... e fix un business de ala romanesc. Cumpara ieftin, subevalueaza daca le trimiti un telefon ireprosabil, iar cand ei iti trimit unul busit si zgiriat, zic ca e perfect.

| Wr3nch a răspuns:

Nu poti avea si marfa noua si bani putini.

Răspuns utilizator avertizat
| JorgeBest a răspuns:

Am cumparat un Huawei de pe Flip. Recoamnd, a fost ca nou