| Young27338273 a întrebat:

Buna dimineața, salut, v-am mai povestit eu că cei de la GSM au reușit să-mi instaleze NEOFICIAL android 11 pe vechiul meu Samsung Galaxy S6 edge așa, dar m-am cam plictisit. As vrea sa știu dacă se poate " actualiza/ instala" android 12 sau de ce nu 13? Oare merge? Și dacă da, îl poate rula ok? Sincer îs cam "plictisit de android 11"

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Poti sa iti descarci un launcher daca nu iti place cum arata. Si asa ai avut noroc ca ai gasit pe cineva dispus sa instaleze roms in 2022.

| Young27338273 explică (pentru Wr3nch):

Bro sa știi că și dreptate...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti instaleaza nimeni nimic pe telefon, doar se fac update-uri pe care tu singur le-ai acceptat, probabil.
Ma rog, nici nu ar trebui ca sa ai acces la mobil!

Totusi, un copilas de 12 ani NU ar trebui sa aiba nici un fel de telefon mobil, fiind nu este recomandat de medici si nu are ce face el cu telefonul mobil la anisorii astia!

| Young27338273 explică (pentru Violleta2022):

Imi aduci aminte de mama la fel spunea și ea acum 1 an 2 ce sa fac daca toți au... Și încă cevtelefoane i phone x că max pro Samsung Galaxy S10+ S8+ eu na nu.am Cel mai bun telefon dar nici cel mai prost din curtea scolii cum se spune...

| blackann a răspuns:

Daca a aparut deja 12 sau 13 de ce nu il actualizezi tu?

| Young27338273 explică (pentru blackann):

Pai e actualizat NEOFICIAL e făcut Root dar vreau să știu dacă acum se mai poate pune and 12/13 pe el