| cypri99 a întrebat:

Se poate actualiza Android-ul pe Samsung Galaxy Y? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Dai la actualizare din setari si vezi daca este disponibila vreo actualizare, dar nu cred

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model vine din fabrică cu Android v2.3.5 (Gingerbread) şi NU are update OFICIAL ( nici nu cred că va avea )!

Se poate instala custom-ROM, dar NU este indicat!

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu. Ai Android 2.3.4 -Cu aceasta versiune a fost facut, si asta este ultima. Poti sa ii pui moduri din acelea cu v4.0 ICS, dar vei pierde garantia!

| consilierultau001 a răspuns:

In nici un caz nu se poate modifica

| Adyspeed a răspuns:

Cauta cyanogenmod 7 pentru galaxy y. versiunea 2.3.7 dar are foarte multe implementari ( mareste procesorul si foarte multe setari utile) ca cine nu stie zice ca nu...

| Barbie69 a răspuns:

Nu

| banditu1997 a răspuns:

Nu.....Ai 2.4.3 si nu este upgradable...adica nu poti sal duci la 4.0.4