| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața!

Vouă la telefoanele astea mai noi care au apărut de la 2020 în sus, unde vă place să fie camera frontală așezată? In partea stângă în colț sus sau în mijlocul ecranului sus? Să fie gen tip bulină nu tip picătură pe camera de pe fața sus în mijloc. Am un Xiaomi Redmi Note 9 care are camera în stânga în colț sus și mai am și un Xiaomi Redmi Note 10 pro care are camera în mijlocul ecranului sus.

Xiaomi Redmi Note 9 a fost al meu după i l-am dat la mama, iar după mi-am luat Xiaomi Redmi Note 10 pro.

Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Imi plac alea slide out, motorizate. La cit de rar am nevoie de camera aia, ar fi parfum. De avut, am una gaurita in stinga sus (Mi 10T Pro) si una in centru (Doogee V20).

| Wr3nch a răspuns:

Prefer la mijloc, e mai placut estetic dupa mine.

| Frank51 a răspuns:

În stânga sau în dreapta, niciodată pe mijloc.

| literallythesamebruh a răspuns:

Acela nu este un Samsung Galaxy A12 dacă are camera poziționată așa, mai degrabă sună a S10. A12 are camera frontală poziționată în mijloc.

| literallythesamebruh a răspuns:

Personal, aș prefera un telefon cu camera poziționată în mijloc sau în colțul din dreapta. O variantă ar fi și cele pop-up/sub display sau alte inovații din ziua de azi.

| bDavid a răspuns:

Eu am camera frontala pe spate. Pe un blackcberry Z10 Pro.
Cu placere!

| Salontanul a răspuns (pentru bDavid):

Gresit. Camera frontala este CAMERA SELFIE si se afla intotdeauna pe fata. A ta este una de 2mp.