| TheHobbitHere a întrebat:

Buna din nou.
Cat costa un Samsung omnia 7? -URGENT
Funda

Răspuns Câştigător
| lifecta a răspuns:

A, si eu sunt tot din constanta, daca vrei sa iei nou telefonul te ajunge lejer 900 lei aici in constanta. mai bine iti iei la mana a doua pe www.1a.ro sau daca vrei nou iti iei la comanda de pe internet.Nu se merita sa il iei din city mall sa zicem sau din alta parte in constanta.

6 răspunsuri:
| VyCanisMajoris a răspuns:

In jur de 500, 00 RON

| lifecta a răspuns:

Telefonul nu este un android, este un windows phone, asta doar asa in caz ca nu stiai.
pretul este intre 450lei-600lei.

| TheHobbitHere explică (pentru lifecta):

Se gaseste in magazine?

| lifecta a răspuns (pentru TheHobbitHere):

In ce oras stai?

| TheHobbitHere explică (pentru lifecta):

Constanta

| lifecta a răspuns (pentru TheHobbitHere):

A, si eu sunt tot din constanta, daca vrei sa iei nou telefonul te ajunge lejer 900 lei aici in constanta. mai bine iti iei la mana a doua pe www.1a.ro sau daca vrei nou iti iei la comanda de pe internet.Nu se merita sa il iei din city mall sa zicem sau din alta parte in constanta.