| Frida217145712758 a întrebat:

. buna dragilor, am o problema la care cer ajutorul.
am un telefon zte racerii 2.2.3. android si nu mai imi apare in bara de notificari, "stocare USB" atunci cand conectez telefonul la pc prin cablul usb, ci doar se incarca.
am incercat sa caut si la setari ceva, dar nu am avut nici o reusita.
. multumesc

1 răspuns:
| ONXJoker a răspuns:

Incearca sa dai o resetare generala sa revi la setarile din fabrica. Nu prea am inteles cu reusita da din setari ai incercat sa faci din setari si nu ti-a mers? sau ai incercat sa faci din setari ceva dar nu ai reuait? Daca e sin a 2 poate nu ai intelea tu bine pasii. 1. Trebuie sa intri in aetari si dai la a 4 sau a 5 rand din acele unde scrie mai mult sau altele Sau mai multe setari (am alt android decat tine) 2. Apoi dai la utilizare USB 3. Dai Conectare spatiu de atocare la Pc 4. Acum bagi cablul USB dupa ce ai dat Conectare 5. Si parca atat trebuie sa-ti apara cu rosu parca chestia aia logoul de la Android.