| andreas39 a întrebat:

BUNA, eu am o problema cu Orange: la 16 ore dupa ce am primit cele 5 GB incluse in abonament, am primit notificare ca am consumat cele 5 GB + inca 6 GB ( cam 8 euro cost suplimentar), iar la o zi dupa asta am verificat si am avut deja un cost suplimentar de 25 euro in conditiile in care dupa cele intamplate ziua anterioara, am cerut dezactivarea GB la abonament. Problema este ca nici nu am avut activat data net si pana acum nici cele 5 Gb nu le-am consumat niciodata toata luna.Va rog sa ma ajutati cum pot sa-mi dovedesc dreptatea, deoarece cei de la Orange sustin ca au fost activate tot felul de aplicatii care este cu totul o minciuna, in orice caz fiecare operator spune altceva.Multumesc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred asa ceva. Poate iti raspunde Orange Helper. Mai raspunde cateodata pe aici.

| Lioana a răspuns:

Poate ti-a folosit altcineva telefonul fara sa stii si si-a dat hotspot de pe telefonul tau. Aminteste-ti unde ai lasat telefonul jos din mana si cine avea acces la el. Nu cred ca Orange au bagat de la ei acel trafic.