| anonim_4396 a întrebat:

Bună, eu am un Samsung galaxy ace 4 şi nu ştiu care este combinatia ca să intru in recovery mode. Vă rog ajuta-țima.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.android.gs/enter-recovery-mode-on-galaxy-ace-4/

Toate cele bune.

| DanielKakasi a răspuns:

Pai daca te referi la foctory mode atunci inchizi telefonul adica (turn off) si tii apasat pe butonul home (cel din mijloc).
Daca nu merge asa incearca sa tii apasat simultan pe butonul de volum din jos si pe butonul de pornire (eu am un prestigio PAP3350 duo si asa intru in factory mode ca nu are buton homa findca este cu touch).
Cu placere, o zi buna.