| Paulystar a întrebat:

Ieri mi-am luat iPhone SE, dar nu am card Nano-SIM. Am incercat sa deschid cu acea cheita slotul pentru SIM, insa nu se deschide. Ce sa fac? Trebuie de apasat mai tare ca sa des chid? Am apasat destul de tare. Si la Moldcell o sa ma ajute cu deschisul sau trebuie singura?

Răspuns Câştigător
| PiticotulPanda a răspuns:

Pai nu se prea poate sa nu ai locasul unde sa pui cartela sim si daca nu il ai returneazal sau sa ti-l schimbe si la faza cu apasat trebuie doar sa atinga si sare singura afara

2 răspunsuri:
| DenimM a răspuns:

Ma cum dracu ajung toate telefoanele astea jmechere numa la nepriceputi?

| Paulystar explică:

DenimM, ai încurcat persoana, am făcut programare mult timp, știam că trebuie să mă duc la centru, știam că trebuiesă-l schimb, însă am vrut să mă asigur...