| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...Am si eu o problema..ieri mi-am luat o tableta Allview Alldro 3 conect.A mers perfect pana acum, cand de odata s-a inchis. Am incercat sa o deschid dar nu imi mai citeste sim-ul si nu mai merge absolut nimic pe ea...Acum se inchide si se deschide singura! Ce ii pot face?

1 răspuns:
| IonutAxi a răspuns:

Probleme pe la soft. ceva.cel mai bine e sa nu umbli in ea si sa o duci inapoi la magazin de unde ai cumparato si tio repara. Succes