| anonimul0724 a întrebat:

Telefonul meu e putin spart pe margine( putem spune că e zgariat displayul) Si mi-a apărut o pată mare pe ecran.

Si as vrea sa-l trimit in garanție, daca as pune o folie de sticla pe ecran sa nu se vada zgarieturile, credeti ca aia de la garanție ar da-o jos?
Dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum pentru problema ta iti va scoate telefon din garantie si vei fi nevoit sa platesti service-ul + manopera. Poti merge la oricare service, oricum cu defectul descris de tine l-ai scos demult din garantie.

| Rotazi a răspuns:

Pentru interventie, da. Apoi ti-ar pune-o la loc.

| Mynameis93 a răspuns:

Da