| RareșMihnea20 a întrebat:

Buna tuturor.
Azi am pățit ceva groaznic... mi-am scăpat telefonul pe jos, dar cum nu s-a mai intamplat pana acum de data asta mi-a aparut ceva pe ecran, a inceput cu o pata neagra apoi s-a extins si acum imi ocupa un colț al ecranului.CE POT SĂ FAC? Ajutor vă rog frumos

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Plătești schimbul display.

| Ineys a răspuns:

S-a spart acolo? E crapata sticla?
Daca nu e crapata sticla, cel mai probabil (desi nu am idee cum ) s-a spart display-ul sub sticla. Du-l in garantie daca nu ai sticla crapata la suprafata, poate scapi cu o vrajeala si ti-l inlocuiesc ei. E putin incredibil sa fie sticla intacta si display-ul de sub facut zob.

| RareșMihnea20 explică (pentru Ineys):

Pai ecranul e intact deoarece am folie de sticla, dar cand l-am scapat mi-a aparut o pata mov carr s-a extins si acum imi acopera coltul ecranului

| RareșMihnea20 explică (pentru Ineys):

Deci daca s fi putut as fi atasat poza cu telefonul