| adyyyyyyyy a întrebat:

imi afecteaza cu ceva calculator daca imi incarc mereu telefonul l-a el(un iphone 4S) va rog ajutati-ma! funda!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nu-ţi afectează calculatorul.

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Si eu tot la calculator si nu are nimic

| eandopuncttk a răspuns:

Nu

| MHems a răspuns:

Bună! Din câte ştiu eu, nu există niciun motiv la care să spunem că îţi afectează calculatorul. Nu este un lucru anormal să-ţi încarci telefonul în PC. De multe ori şi eu îmi încarc telefonul în PC, şi nu se întâmplă absolut nimic. Sper că te-am liniştit din această privinţă, toate cele bune!

| OkAyAn a răspuns:

Nu ti-l afecteaza si eu telefonul mil incarc ori la wireless(de cele mai multe ori)dar si la pc! si nu s-a intamplat nimic!

| ovi93 a răspuns:

Nu chiar deloc, e ceva normal si eu tot la pc imi incarc telefonul, il am la indemana. Absolut nici o probleme stai fara griji.
P.S: Daca vrei sa ai o baterie sanatoasa foloseste cu incredere Battery status de pe app storebig grin. Si nu glumesclaughing

| Elli9Sweet a răspuns:

Sincer iti zic ca nu afecteaza nu nimic ca si eu am si il incarc tot la calculator. n-are ce sa se intample fara frica.