| butterflyone a întrebat:

Imi puteti da niste informatii (de preferat cei ce au achizionat telefonul) despre S4 mini? Mi-as dori sa il cumpar si as vrea sa aud pareri de ambele feluri (fie pro, fie contra) si daca sunteti contra acestui telefon ce smartphone mi-ati recomanda sa imi cumpar? AM inteles ca pretul la liber este in jur de 20 de milioane (pentru un mini e destul de scump, mi se pare ca as iesi mai bine daca as lua S4, insa este prea mare si nu imi plac telefoanele asa mari). E posibil ca in timp, pretul sa scada? Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Bοgdαη a răspuns:

Uite aici ceva care o sa te influenteze in alegerea ta :http://playtech.ro/......-scartaie/
Pa-pa

| Alexutz13 a răspuns:

O sugestie ar fi sa nu iti iei acest model de telefon. Decat acesta ai putea mai bine sa optezi pentru un S3, in conditiile in care pretul este aproximativ echivalent iar performantele S3-ului sunt superioare s4-lui mini.

| Cos_Cosmyno_1998 a răspuns:

Mai bine ia-ti un s3 ca e mai bun ca s4 mini. fundoi