| StarYus a întrebat:

in legatura cu update la android 4.3 pentru galaxy s3.intrebarea mea este? merita facut acel update? momentan am 4.1.2 si imi tot apare actualizarea automata de android..am anulat o pana acum pentru ca am citit pe mai multe forumuri ca acesta ultima versiune de android cauzeaza multe probleme telefonului...cel putin asa era inainte... oare s au rezolvat acele probleme?

2 răspunsuri:
| crystyanshyness a răspuns:

Nu inca nu sunt stabile si risti sa iti blochezi telefonul asa ca iti recomand sa nu faci update-ul

| alexgaby888 a răspuns:

Daca iți apare eu aș zice să o faci.Cred ca s-au rezolvat problemele?