| anonim_4396 a întrebat:

In luna iulie am cumpărat de la Altex un telefon Samsung Galaxy J3 2017 si ruleaza foarte greu. Asa a funcționat de la inceput, chiar daca îi dau resetare. Ce as putea sa fac?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Și ce așteptai de la un j3?

| ibaal a răspuns:

Sa te duci cu el in magazin si sa ti-l trimita in service. Am avut si eu probleme cu un telefon luat de la ei... abia functiona, pana cand, dupa cateva luni, s-a inchis de tot laughing
dupa ce a venit din service, am aflat ca avea o problema de softwinking

| anonimxenotome a răspuns (pentru ibaal):

Trebuie sa am neaparat bonul?

| ibaal a răspuns (pentru anonimxenotome):

Din cate stiu eu, da. Mie mi l-a cerut. Atat bonul cat si o copie de pe buletin...

| anonimxenotome a răspuns (pentru ibaal):

Acum cât timp l.ai dus? In cat timp l.ai luat inapoi?

| cuvant a răspuns:

Du-l inapoi si baga-l in service. Spune-le exact ce are si in 2-3 saptamani o sa-l rapare.