| MarisRadu91 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s advanced, cumparat nou nout din magazin acum 2 luni, iar dupa vreo 2-3 sapt a inceput sa-mi faca LAG adica sa mearga mai greu, iar acum parca din ce in ce mai greu, am instalat doar cateva aplicatii si anume jocuri facebook whatsapp etc nu ceva neobisnuit, ceva recomandari? i=am dat si resetare totala acum o luna si tot la fel face, doar la inceput mergea bine 1-2 zile...

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca telefonul se misca greu incearca sa faci o actualizare software.

| RB26DETT a răspuns:

Ciudat, eu nu am problema asta la gt-i5500 [Samsung], mai inferior fata de al tau, 240x320 display pentru a-ti da seama, am 20 app pe el si merge ok, poate ai cumparat o replica ceva

| MarisRadu91 explică (pentru RB26DETT):

L-am luat din magazin! laughing

| Zaharia_Popa_1996 a răspuns:

Du telefonul la magazinul de unde l-ai cumparat iar acolo le dai garantia si ei ti-l repara! Bafta!

| PenteliucMariaTeodora a răspuns:

Daca ai prea multe aplicatii merge greu.
sterge cateva
asa mi s-a intamplat si mie