| IsauraLo a întrebat:

INTREBARE URGENTA! Cred ca la multi,dintre cei care au pe telefon,wapp,le-a cerut sa instaleze google drive (daca nu ma insel),ca sa protejeze bla bla bla. Insa mie mi-a dat sa instalez alta APLICATIE,si A PUS STAPANIRE pe tot telefonul: facebook,mesajele de pe telefon,si bineinteles whatsapp! CODUL pe care l-am pus,NU MI-L MAI CITESTE! AJUTOOOOOR, DAU SI FUUUNDA! CE sa faaac?

1 răspuns:
| MadHOuse a răspuns:

Clar ai luat virusi...incearca un hard reset cat mai repede posibil.