| Catalin_Constantin_1995_YaOQ a întrebat:

Buna la toata lumea.Am si eu nevoie mare de ajutor.Telefonul meu nu se mai aprinde, sa fiu mai concret, cand dau comanda ce aprindere se aprinde, iar dupa, totul devine negru, deoarece am incercat sa il rootez, dar din pacate nu am respectat tot ce trebuia si telefonul e "mort". Ajutati-ma SA IL READUC LA VIATA!

5 răspunsuri:
| Dopamină a răspuns:

Ce telefon ai mai exact?

| LawlietL886 a răspuns:

Du-l la reparat. Din ce ai zis tu pare ceva grav. E o problemă cu alimentarea probabil. Succes! Sper ca te-am ajutat.

| TheKingBacca a răspuns (pentru LawlietL886):

Nu, nu l-ai ajutat.

| TheKingBacca a răspuns:

Gaseste ROM-ul telefonului si resofteaza-l.

| jocker007 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un reparat.Nu trebuia sa te bagi la rootat tu.Am un prieten care si-a stricat un Samsung galaxy s5 tot asa nu se mai aprindea si la service nu o putut sa-i faca nimic si la dat la piese.