| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Buna Lume! Peste multe altele am un telefon Allview A5 Quad Dual-Sim. Atunci cand vreau sa trimit un cadou cuiva pe ask.fm si spune ca trebuie sa trimit sms la 1231 cu "FOR" si trimit imi apare un mesaj ca este posibil sami incarce contul si apas pe trimitere oricum si dupa aia tot nu vrei sal trimita. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Mâncărici a răspuns:

Nu cred ca intelege cineva ce ai scris tu acolo.

| OmulCareStieCeFace explică (pentru Mâncărici):

1 aleg cadou pe ask 2 trimit sms 3 nu ma lasa sa trimit sms 4 dau trimitr oricum 5 imi apare eroare

| LoVeLe a răspuns:

Nu inteleeeg sad