| Mihai11 a întrebat:

Bună.M-am uitat printre telefoane și am ales:
-Huawei P8 Lite
-LG K8
Care dintre ele credeți că ar fi mai bun să-l cumpăr, ținând cont că amândouă sunt aproape la fel.

Ofer fundă. Mulțumesc pentru răspuns!

Răspuns Câştigător
| hazvas a răspuns:

Eu am Huawei P8 Lite
Merge foarte bine si il am de mult timp
Adica, destul timp sa-mi dau seama ca as alege acelasi telefon, daca as mai avea sansa
Acum tu te decizi, eu merg pe Huawei

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei ( Ascend ) P8 Lite deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......huba2j.php

Toate cele bune!

| Clorox a răspuns:

Huawei!

| Spark_Alexs_1999 a răspuns:

Clar Hauwei P8 Lite. Merge foarte bine si este foarte rezistent in timp.
Are niste performante foarte bune pentru pret si mai ales arata foarte bine, singurul dezvantaj este bateria nedetasabila! GL hope i helped ya happy.