| ElenaAlexandra5 a întrebat:

Bună, ma poate cineva sa ma ajute, am o problema vreau sa șterg adresa principală de email pusa pe Facebook ca să poată rămâne numărul și îmi scrie ca dispozitivul e nou și ca nu e recunoscut ????p.s mereu am folosit telefonul ăsta ma poate ajuta cineva va rog?!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai daca nu iti voie nu prea avem cu ce sa te ajutam nici noi...
Totusi incearca sa schimbi emailul cu altul, sau mai adauga unul si pe cel vechi il stergi apoi dupa 1-2 ore il stergi si pe cel nou si asa vei ramane doar cu nr de tel.
Trebuie sa incerci diferite moduri sa pacalesti sistemul lor de securitate ceea ce nu e prea usor dar uneori mai merge!