| eugensuperstar a întrebat:

Buna mai am 165 de minute nationale si au mai ramas 3 zile pana expira.Nu prea am cu cine sa vorbesc asa mult voi ce faceti sa consumati minutele inainte sa expire

3 răspunsuri:
| AnutzaBM a răspuns:

happy nu ai altceva de facut decat sa le vorbesti, daca nu ai cu cine, nu-ti bate capul, lasa-le sa expire, mare lucru la cate minute sunt in ziua de azi lunar la tot felul de optiuni si abonamente!

| viotedy a răspuns:

Lasa-le sa expire.

| valentingb a răspuns:

Fie le consumi, fie le oferi cuiva care are de vorbit (fă o faptă bună) fie le pierzi.