| W0LF7 a întrebat:

Mi-am bagat azi 6 euro credit pentru a activa minutele pe orange...am apelat la *100#,Promotii,optiunea cu 6 euro(am incercat si cu 5 pe urma) imi spune ca cererea mea a fost trimisa si sa astept mesajul de confirmare, dar nu se intampla nimic si peste 5-10 minute primesc mesaj ca optiunea nu a fost activata,sa incerc din nou si sa verific inainte situatia creditului...dar credit am,nu inteleg de ce nu ma lasa sa activez minutele, e prima oara cand mi se intampla asta.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne spui in mesaj privat numarul tau de telefon.
O zi buna,
Orange Helper