| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, mi-am comandat un Huawei P9 lite mini 2017, as vrea sa imi ziceti daca este ok, vreau doar pentru google maps, google pay si retele de socializare.

7 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Au 2 fosti colegi, pe lângă faptul că telefonul arata bine, se mișcă la fel de bine. Ziceau ca sunt mulțumiți.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun

| Diana4you97 a răspuns:

Pentru lucruri simple este în regulă. Nu este un telefon cu caracteristici de top așa că nu te aștepta să ruleze anumite jocuri. Huawei P9 Lite este bun, dar având în vedere ca este și mini...

| Albu_Georgiana_2000 a răspuns:

E foarte bun telefonul! Am si eu Huawei p9 lite mini 2017 si e bun!

| Ciprianccdlcjmrx explică (pentru Albu_Georgiana_2000):

Cat te tine bateria la el?

| Albu_Georgiana_2000 a răspuns (pentru Ciprianccdlcjmrx):

Nu stiu sigur, dar in vedere ca stau pe el toata ziua...mult! Il bag pe noapte la încărcat si ma tine toata ziua