| Costica1234 a întrebat:

Salut mi am comandat un Huawei mate 10 lite si vreau sa stiu ce parere aveti despre el. Cam cat tine bateria atat timp cât e folosit in jocuri si rețele de socializare?

Răspuns Câştigător
| Alex955 a răspuns:

Salut, eu îl am din vara și e super bun mai ales dacă iei cu 64 memorie interna nu vei avea nici un stres cu memoria, camera pe timp de zi scoate super iar noaptea nu chiar asa cum scrie dar totuși scoate ok și pe bezna, bateria tine o zi întreaga ma tine și ma joc pubg mobile legend ma uit și la seriale etc, iar la jocuri merge foarte bine pe low suporta și mai mult de low dar apar frame drop sper ca e de ajutor raspunsul

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant! Tu cumperi si apoi te interesezi. Te interesezi inainte apoi cumperi. Referitor la Huawei, am auzit ca sunt telefoane bune.

| Edmonds2342 a răspuns:

Salut! Dețin acest telefon. Per total este un telefon excelent.
Bateria se descurca bine, dacă nu exagerezi cu jocurile/ rețele de socializare te duce o zi întreaga. Chiar este un telefon foarte foarte bun. Atât software cât și hardware.

| Costica1234 explică (pentru Edmonds2342):

La început cum trebuie sa incarc bateria adica necesita formatare ceva?

| Edmonds2342 a răspuns (pentru Costica1234):

Nu necesita formatare. Chestia cu formatarea nu mai e valabila de câțiva ani.

| eden1986 a răspuns:

Eu am avut 2 telefoane Huawei si bateria tine o yi oricum un sfat nu o lasa sa se descarce de finitiv cai scade din energie si la un momendat nu o sa tina nici o ora indiferent de telefon, si este foare reyistent ca telefon unul l-am scapat de la et 4 a dat rau de o bara si de beton si a continuat sa functioneye si celalat ecranu spart si functioneaye am o parere buna de Huawei, reyistente si de calitate si nici poyele nu se vad rau.