| Sabyna34 a întrebat:

Mi-am cumpărat un telefon Samsung Galaxy J5 2017 și când l-am deschis îmi cerea să bag modelul de deblocare, dar nu îl știu pentru că telefonul este nou și nu l-am deschis decât acum.Vă rog dați-mi un sfat ceva. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| GadgetsPro a răspuns:

Daca l-ai cumparat din magazin ar trebui sa te duci cu el inapoi si sa le arati.
Daca nu doresti, poti face hard reset si rezolvi problema. Uite aici cum: http://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-j530-galaxy-j5-2017/

| idkpisi533 a răspuns:

Ti ai bagat o cartela gen Orange/Vodafone etc?