| Marcela46 a întrebat:

mi am dat reset la telefon si mi sa deschid si am setat limba si reteaua(wifi) si trebuie sa ma conectez la google si am pus contul si ma pune de la inceput sa setez totul am incercat de multe ori si nu merge ce sa facc?

5 răspunsuri:
| Cyrano a răspuns:

Poate gresesti ceva, sau a intrat softul in executie buclata, adica reia mereu aceleasi comenzi. Se poate reinstala o alta versiune de Android.

| Deyne a răspuns:

Probabil ai pus parola gresita la contul de google. Fa-ti un alt cont cu alt gmail si alta parola.

| gelu1970 a răspuns:

Daca te referi la faptul ca nu te poti loga in contul tau de google, exista posibilitatea de a recupera contul.
daca te referi la faptul ca nu poti nici macar sa configurezi limba telefonului si sa te conectezi la reteaua wifi, fa-i inca odata reset.
sa fii sigura ca tastezi bine caracterele pass de la reteaua wifi cat si contul de google si pass.

| Marcela46 explică (pentru gelu1970):

Trebuie sa ma loghiez cu contul vechi care era pe telefon si nu il stiu si de asta nu ma lasa

| gelu1970 a răspuns (pentru Marcela46):

Poti sa incerci sa iti recuperezi contul sau iti faci altul nou