| Alexutzzza1 a întrebat:

Buna mi-am luat de curand Allview A4You, insa cand intru cu USB- ul pe calculator acesta nu- mi citeste cardul de memorie! Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Eclipse a răspuns:

Salut, eu detin versiunea mai veche a lui A4You, adica A4All, la mine dupa ce introduc cablul usb in unitate, pe ecranul telefonului imi apare logo-ul de la android cu doua optiuni, "depanare" si "folosire memorie usb" bifez pe "folosire memorie usb" si gata, pot intra in card. Vezi prin setari, trebuie sa-ti apara o notificare ceva cand s-a conectat la calculator.