| TopCom360 a întrebat:

Mi-am luat mai de mult un Blu-Ray Disc Re-Writer LG de la eMAG http://www.emag.ro/......ETWP2BBBM/ pentru calculator. Abia acum cateva zile am vrut sa pun ceva pe un disc blu-ray de 25gb cu viteza de 4x,dar PC-ul nu il vede, nu il citeste, imi arata ca si cum nu ar fi nimic in unitate. poate fi de la viteza? El citeste cu 6x si scrie cu 10x si discul are 4x.(CD-urile si DVD-urile merg)

1 răspuns:
| maria_5586 a răspuns:

Poti scrie cu 2x scrie mult mai bine, eu la fel scriu si tot LG am, si inca ceva foloseste nero 9 bafta in continuare