| darkgirl58 a întrebat:

mi-am propus sa imi cumpar un telefon si am optat pentru Samsung Galaxy s3 are cineva? Imi puteti da cateva date despre el in afara de cele care se gasesc pe internet de ex: cum merge... cum este grafica etc... va rog as fii recunoscatoare multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Talking ginger,,talking tom,,, talking angela,,, talking ben the dog,,, talking santa,,, talking pierre the parrot

3 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Numai sta pe ganduri la S3. Cumparal o sa fi multumita de el.

| iesiacasa a răspuns:

Sall.eu am telefonul din decembrie si sunt foarte multumit de el.grafica se vede foarte bine la jocuri merg toate. pozele le scoate foarte bine avand in vedere ca are o camera de 8mp.si arata bine telefonul.cu buzunarul mai sunt probleme e cam mare. Ps sa til cumperi pe culoarea alba. funda

| darkgirl58 explică (pentru iesiacasa):

Ma poti ajuta cu niste nume de aplicatii gen : tom cat, ted... happy iti dau fundita

| iesiacasa a răspuns (pentru darkgirl58):

Talking ginger,,talking tom,,, talking angela,,, talking ben the dog,,, talking santa,,, talking pierre the parrot