| angeloecelmaitaredinparcare a întrebat:

Buna mi-am scapat s3 pe jos si misa spart ecranul si displayul si in 3 ore asa mise repre tot ce aveam pe el inainte sa se sparga,asa am si dupa ce mil repara nu? ca am auzit ca ii scot piese si sa nu umble la memorie sau la sd card, deci asa am tot ce am avut pe el inainte sa se sparga?

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

In primul rand, incearca sa fii mai coerent in exprimare. In al doilea rand, daca doar iti vor inlocui ecranul in mod normal nu ar trebui sa pierzi ce aveai pe telefon, dar daca va fi nevoie de un restart la software atunci vei avea telefonul ca atunci cand l'ai cumparat. Pentru siguranta fa un back'up la ce ai in telefon pe cardul de memorie sau in Cloud/Dropbox/Drive si asa vei fi in siguranta. O zi buna sa ai!

| angeloecelmaitaredinparcare explică (pentru Nede):

Dar acum e la repart telefonul

1 răspuns: