| cata200128BE a întrebat:

Nu de multa vreame mi-am luat un iphone 4 si nu stiu ce are wi fi -lu, cand il pun din modul off in modul on imi spune‘‘please wait‘‘ si se trece inapoi in modul off inapoi.Nu sunt prea specializat in tehnologie asa ca nu stiu ce sa fac. Daca te pricepi in tehnologie te rog ajuta-ma. Multumesc!

1 răspuns:
| ChuxiiGirl a răspuns:

Wi-fi e prescurtarea de la wirelles.Iti apare asa deoarece nu gaseste nicio unda de unde sa se conecteze.Nustiu cat de bine ai inteles dar sper ca te-am ajutat big grin