| Abiatar a întrebat:

Buna,nu imi mai merge sa trimit mesaj ori sa sun,cand sun la credit imi spune "problema de conexiune sau cod MMI nevalid " e prima data cand patesc asa ceva, telefonul e Samsung Note2

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In acest moment, serviciile de voce sunt functionale, la fel si cele de verificare a creditului.

Daca situatia nu a fost rezolvata si mai este inca de actualitate, te rog sa ne spui datele tale, prin mesaj privat, inclusiv numarul Orange vizat.

O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate cartela si bag-o din nou. Daca nici dupa aceea nu merge, fugi la Orange.S-ar putea ca sim-ul sa fie demagnetizat sau defect.

| Jessie1234 a răspuns:

In ce retea esti? Orange?
Daca da si eu am avut toata ziua probleme cu telefonul, banuiesc ca e o problema cu conexiunile de date la ei. Sper sa fie asta!