| CosminCSM00 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul, mai exct numai imi merge sa trimit sms-uri. Prima data credeam ca mi-a expirat valabilitatea dar mai aveam si credit si aveam si valabilitate.Cu cateva zile mai tarziu am vazut ca nici telefonul mamei nu merge sa strimiti sms-uri. Stie cineva ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Miza a răspuns:

Exact asa ceva i s-a intamplat si surorii mele, si am mers la Vodafone(in cazul surorii mele) si i l-a facut sa meargawinking nu a costat nimic a fost pe gratis. du-te si tu! nu trebuie nimic nu trebuie buletin sau ceva d genu, doar telefonul si ti-l face pe loc! sper ca ti-am fost de ajutor. pa si bafta!big grin