| PandacornMaria87658 a întrebat:

Nu prea mă ştiu eu cu cartelele şi aş vrea să îmi spuneți dacă trebuie să activez niste gb primiti cadou de la Orange
Am primit mesajul "Ai primit 50 GB internet 4G bonus la activarea optiunii, cu valabilitate 100 de zile." în 5 ian
Când mi s-au terminat minutele de pe acea luna am încercat să văd dacă merg acei gb primiți şi nu mergeau, mi-am încarcat luna aceasta iar cu 5€, acum ii am şi acei 50gb?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Cei 50 GB pot fi folosiți doar când ai activa o optiune de minim 5 Euro. Când expiră opțiunea nu poți folosi acel internet chiar dacă îl ai inca.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da,ii ai. Iti spun sigur. Poti verifica la nr 333.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai și cei 50 de gb. Îi poți folosi atâta timp cât ai o opțiune activa pe cont.