| anonim_4396 a întrebat:

Ofer funda la cel care-mi spune de ce nu mai imi merge difuzorul la IPhone 4S? Deci muzica se aude, tonul de apel se aude dar când răspund nu mai aud ce zice persoana care mă sună! Astept răspunsuri și sfaturi, menționez că IPhone-ul este nou. (Am apăsat probanil pe vreun buton)

4 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Poate ai volumul inchis sau ai umblat prin setari; ai putea sa il dai la setarile din fabrica

| anonim_4396 explică (pentru njohn):

As vrea eu dar nu stiu codul!

| 1Gossip a răspuns:

Da..Si mie mi s-a intamplat..Deci incearca din nou sa suni pe cineva si vezi ca pe ecran atunci cand vorbesti cu persoana respectiva iti apareba sa dai pe difuzor, ba la contacte..si este si un buton numit Șfara microfon.Cred ca este apasat acela. Sper sa te fi ajutat. Daca nu e asta, du-te la configurari si la general si umbla acolo la alarme.si iti da de fiecare fel.Succes

| mateypc a răspuns:

In timpul oricarei convorbiri mareste volumul din butonul de volum.